NAJPREDÁVANEJŠÍ

TOVAR V AKCII

pôvodná cena 3,50 EUR
cena 3,00 EUR
skladom
cena 70,00 EUR
skladom
pôvodná cena 4,00 EUR
cena 3,00 EUR
skladom

» Doprava a platba SR/ČR

PLATBA ZA TOVAR

 

Ponúkame Vám tieto možností platby za Váš tovar:

 

NA  DOBIERKU

Vaša objednávka je zaslaná na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

 

PLATOBNÝ PRÍKAZ

Internet banking je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi.Na využívanie internet bankingu vám stačí mať zriadený účet a zriadenú službu internet banking.

 

PAYPAL - bez poplatku

Pri výbere platby pomocou paypal budete presmerovaní na zabezpečenú stránku paypal, kde pod svojím účtom uskutočníte okamžitú platbu, ktorá bude automaticky pripísaná na náš účet. To znamená, že objednávka bude okamžite spracovaná a pripravená na expedíciu. Náš personál Vás bude kontaktovať ohľadom dohodnutia doručenia a overenia po uskutočnení platby a dorieši s Vami prípadné rozdiely.

Official PayPal Seal

 

DORUČENIE TOVARU

 

Nakoľko môžeme dodať tovar iba osobám starším ako 18 rokov ponúkame dopravu výhradne kuriérom a kuriér overí vek zákazníka a vydá tovar iba osobe nad 18 rokov.

 

Spôsob dopravy

Cena

Doručenie kuriérom GLS suma od 50 EUR

Zdarma

Doručenie kuriérom GLS suma od 10 do 50 EUR

2,00 EUR

Doručenie kuriérom GLS suma od 0 do 10 EUR

3,00 EUR

Dobierka

1,00 EUR

Osobné prevzatie (Čadca, Žilina)

Zdarma

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie. Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH.

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky či počet objednaných výrobkov.

Objednávky vytvorené do:
1. GLS do 15:00
Budú odoslané v ten istý deň a doručené do 24 hodín.

Cenu doručenia tovaru do EU mimo SR a ČR si vypočítajte v pokladni podľa aktuálnych sadzieb.

 

ZÁRUČNÁ DOBA A REKLAMÁCIE TOVARU

 

Záručná doba na všetok tovar objednaný v internetovom obchode vapor.sk je štandardne 24 mesiacov. Nekompletnosť zásielky alebo poškodenie tovaru je nutné oznámiť do 24 hodín od prevzatia zásielky e-mailom na adresu  info@vapor.sk alebo telefonicky v pracovné dni na  0919 340 565. Neskoršie reklamácie nekompletnosti zásielky alebo mechanického poškodenia výrobku nemusia byť uznané.

Ak chcete zakúpený tovar reklamovať, vopred nás prosím kontaktujte. Reklamovaný tovar zašlite prosím na adresu E-SV, s.r.o., Horná 1919/64, 022 01  Čadca. Odporúčame Vám tovar zaslať ako balík doporučenou zásielkou.  Do balíka priložte kópiu daňového dokladu (faktúra), ktorý sme Vám poslali s tovarom a kópiu ústrižku od doručovateľa.

Po obdržaní reklamovaného tovaru Vás budeme bezodkladne kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému: reklamovaný tovar Vám vymeníme kus za kus, prípadne iný, ktorý si vyberiete (do hodnoty reklamovaného tovaru) alebo Vám vrátime peniaze. Reklamácia bude vybavená v čo najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru. O výsledku reklamácie budete informovaný bezprostredne po ukončení reklamačného konania e-mailom a spolu s tovarom Vám bude doručený reklamačný protokol.

YmE3ZjZi