NAJPREDÁVANEJŠÍ

TOVAR V AKCII

pôvodná cena 29,00 EUR
cena 15,00 EUR
skladom
pôvodná cena 4,00 EUR
cena 3,00 EUR
skladom
pôvodná cena 0,80 EUR
cena 0,60 EUR
skladom

» Trvalá zľava 10%

Bonusový program - Zľava 10%

Vážime si každého zákazníka, vždy ponúkame individuálny prístup , či je to nový zákazník alebo stály zákazník, nezáleží na tom či už u nás nakupoval – pokiaľ je to v našich silách, pomôžeme každému.

Objednávku môžete uskutočniť ako registrovaný, ale aj ako neregistrovaný zákazník. No registráciou a vernosťou získavate viac. Okrem toho, že ako registrovaný zákazník máte možnosť pozrieť si Vaše predchádzajúce objednávky, zároveň využívate aj náš BONUSOVÝ PROGRAM.

Ako BONUSOVÝ PROGRAM funguje?

Úplne jednoducho, za každých 20,- € hodnoty objednávky (vrátane poštovného) získavate 1% trvalej zľavy, to znamená že ak hodnota objednávky bude viac ako 40,- €, získavate 2% trvalej zľavy (atď.). Zľavy sa spolu spočítavajú až do výšky 10% trvalej zľavy.

Vždy keď sa prihlásite na www.vapor.sk so svojimi registračnými údajmi, budú sa Vám všetky ceny zobrazovať už ponížené o prislúchajúce percento dosiahnutej zľavy.

Samozrejme na BONUSOVÝ PROGRAM sa viažu všetky práve prebiehajúce akcie.

Chceme aby ste sa v našom e-shope cítili príjemne, aby ste boli spokojní s našimi produktmi. Privítame všetky druhy pripomienok. Nepomáha to len nám, ale aj všetkým našim zákazníkom a všetkým, ktorí sa rozhodujú či sa zákazníkom majú stať.

Neváhajte nás kontaktovať, či už mailom alebo telefonicky, či už je to maličkosť, alebo väčší problém, spoločne vždy docielime k Vašej spokojnosti. Vyskúšajte nás a presvedčte sa sami, my nesľubujeme - my plníme.

 

Ďakujeme za dôveru a prajeme príjemné nakupovanie.

 

VAPOR

NTk5NjEyM